БУДЬ ЛАСКА, УВАЖНО ПРОЧИТАЙТЕ УМОВИ ОБСЛУГОВУВАННЯ І ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ ПЕРЕД ВИКОРИСТАННЯМ САЙТУ katekore.com. ВАШЕ ВИКОРИСТАННЯ БУДЬ-ЯКОЇ ЧАСТИНИ САЙТУ ОЗНАЯАЄ ВАШЕ ПРИЙНЯТТЯ І ДАЄ ЗГОДУ НА ЦЮ ПОЛІТИКУ ЗБИРАННЯ І ВИКОРИСТАННЯ ВАШОЇ ІНФОРМАЦІЇ КОРИСТУВАЧА ТА ІНШУ ІНФОРМАЦІЮ ВІДПОВІДНО ДО ЦІЄЇ ПОЛІТИКИ.

ОГЛЯД

Цей сайт належить ТМ Kate Kore. Kate Kore пропонує цей веб-сайт, включаючи всю інформацію, інструменти і послуги, доступні з цього сайту для вас, користувача, обумовленого вашим прийняттям усіх умов, політики і повідомлень, зазначених тут. Відвідавши наш сайт і / або купивши що-небудь у нас, ви берете участь в нашому «Сервісу» і погоджуєтеся дотримуватися наступних положень і «умови обслуговування». Ці «умови обслуговування» поширюються на всіх користувачів сайту, включаючи, без обмежень, користувачів, які є браузерами, постачальниками, клієнтами, торговцями і / або учасниками контенту. Будь ласка, уважно ознайомтеся зі справжніми «умовами обслуговування» перед тим, як звернутися до нашого сайту або використовувати його.

УМОВИ ОНЛАЙН-МАГАЗИНУ

Погоджуючись зі справжніми «умовами обслуговування», ви заявляєте, що ви досягли повноліття і можете використовувати цей сайт. Ви не можете використовувати наші продукти для будь-якої незаконної або несанкціонованої мети, а також, ви не можете порушувати будь-які закони вашої юрисдикції (в тому числі закони про авторське право, але не обмежуючись ними) при використанні Сервісу.

ЗАГАЛЬНІ УМОВИ

Ми залишаємо за собою право відмовити в обслуговуванні будь-кому з будь-якої причини в будь-який час. Ви погоджуєтеся не відтворювати, не дублювати, не копіювати, не продавати, не перепродавати або не використовувати будь-яку частину Сервісу, використання Сервісу або доступ до Сервісу, ні будь-який контакт на веб-сайті, через який надається послуга, без явного письмового дозволу від нас.

КУПІВЛЯ ТІЛЬКИ ДЛЯ ПРИВАТНОГО ВИКОРИСТАННЯ

Ви можете придбати продукцію Kate Kore тільки для особистого користування, а не з метою перепродажу. Оформляючи своє замовлення, ви підтверджуєте, що купуєте товари тільки для особистого користування, а не для перепродажу. Ми залишаємо за собою право відмовити в замовленнях з будь-якої причини не зобов’язуючись надавати пояснення.

ЗМІНИ ДО СЕРВІСУ І ЦІНАМ

Ціни на нашу продукцію можуть бути змінені без попереднього повідомлення. Ми залишаємо за собою право в будь-який час змінити або припинити дію Сервісу (або будь-яку його частину або вміст) без повідомлення в будь-який час. Ми не несемо відповідальності перед вами або перед будь-якою третьою особою за будь-які зміни, зміну ціни, призупинення або припинення обслуговування.

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Адміністрація сайту ФОП Кореневич Катерина Сергіївна (далі Сайт) з повагою ставиться до прав відвідувачів Сайту. Ми беззастережно визнаємо важливість конфіденційності особистої інформації відвідувачів нашого сайту.

Відвідуючи Сайт, Ви повністю погоджуєтеся з цією політикою збереження конфіденційності. Основні положення нашої політики конфіденційності формулюються наступним чином:

 • Ми не передаємо Вашу персональну інформацію третім особам.
 • Ми не передаємо Вашу контактну інформацію без Вашої згоди.
 • Ви самостійно визначаєте обсяг інформації, що розкриває ваші персональні данні.

Ми збираємо наступну інформацію:

 • Технічна інформація, автоматично збирається програмним забезпеченням Сайту під час його відвідування.
 • Персональна інформація, яку надаєте Ви при заповненні форм оформлення замовлення і зворотного зв’язку.

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Під час відвідування вами Сайту, адміністрації Сайту автоматично стає доступною інформація зі стандартних журналів реєстрації сервера. Сюди включається IP-адреса Вашого комп’ютера (або проксі-сервера, якщо він використовується для виходу в Інтернет), ім’я Інтернет-провайдера, ім’я домену, тип браузера і операційної системи, інформація про сайт, з якого Ви перейшли на Сайт, сторінки Сайту , які Ви відвідуєте, дату і час цих відвідин, файли, які Ви завантажуєте. Ця інформація аналізується нами в агрегованому (знеособленому) вигляді для аналізу відвідуваності сайту, і використовується при розробці пропозицій щодо його поліпшення та розвитку. Зв’язок між Вашою IP-адресою і Вашою персональною інформацією ніколи не розкривається третім особам, за винятком тих випадків, коли цього вимагає законодавство. Технічну інформацію про відвідування Сайту (знеособлену) також збирають встановлені на сайті лічильники статистики.

ВИКОРИСТАННЯ ОТРИМАНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Інформація, яку надаєте Ви при заповненні форм під час оформлення замовлення і зворотного зв’язку, а також технічна інформація, використовується виключно для поліпшення роботи сайту. Вся контактна інформація, яку Ви надаєте нам, розкривається тільки з Вашого дозволу. Адреса електронної пошти, адреса та номер телефону ніколи не публікується на Сайті і використовується нами лише для зв’язку з Вами.

НАДАННЯ ІНФОРМАЦІЇ ТРЕТІМ ОСОБАМ

 • Ми ніколи не надаємо Вашу особисту інформацію третім особам, крім:
 • Випадків запобігання злочину або нанесення шкоди нам або третім особам;
 • Третіх осіб, які надають нам підтримку і послуги, за допомогою яких Ви отримуєте Ваше замовлення.

ЗАХИСТ ДАНИХ

Адміністрація Сайту здійснює захист інформації, наданої користувачами, і використовує її тільки відповідно до прийнятої Політикою конфіденційності. На Сайті використовуються загальноприйняті методи безпеки для забезпечення захисту інформації від втрати, перекручування і несанкціонованого розповсюдження. Безпека реалізується програмними засобами мережевого захисту, процедурами перевірки доступу, застосуванням криптографічних засобів захисту інформації, дотриманням політики конфіденційності.

ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

Жодна з заяв, які містяться тут, не означають укладення договору або угоди між Власником Сайту і Користувачем, який надає персональну інформацію. Політика конфіденційності лише інформує Вас про підходи Сайту до роботи з персональними даними.

Всі вироби Kate Kore виробляються в Україні, шкіру для наших виробів виробляють в Італії, тканини в Іспанії та Італії. Ваше задоволення має велике значення для нас, і ми відремонтуємо будь-які виробничі дефекти якомога швидше. Наші вироби виготовляються з високоякісної натуральної шкіри. Кожен вид шкіри унікальний у своїй специфічній текстурі і забарвленням, тобто поверхня може бути чутлива до подряпин, забарвлення або до води. Зміни поверхні і подряпини не розглядаються як дефекти.

Виробничі дефекти оцінюються в кожному конкретному випадку з дійсним доказом покупки на сайті katekore.com або в одній із наших офіційних точок продажів. Дефекти, представлені протягом 3 місяців використання, будуть розглянуті якомога швидше.

Гарантія на продукт Kate Kore дійсна протягом 3 місяців після дати покупки, докладний опис нижче:

 • гарантія на виріб – 3 місяці;
 • гарантія на фурнітуру (карабіни, напівкільця, кільця, рамки, в тому числі ремені і ланцюги) – 6 місяців;
 • гарантія на блискавку і курсори – 2 місяці.

Якщо у вас закінчився термін гарантії на вироби Kate Kore, ви можете звернутися до нас в розділ Contact Us і ми розглянемо вашу заявку на не гарантійний ремонт. Кожна заявка, термін і вартість ремонту розглядається індивідуально.

Компанія Kate Kore прагне максимально задовольнити запити покупців щодо якості продукції та процесу покупки.

Якщо з якої-небудь причини Ви не задоволені своїм замовленням, або якщо Вам прийшли вироби, які не відповідають вашому запиту, Ви можете повернути придбаний товар протягом 14 днів після дня доставки. Kate Kore прийме повернення продукту (в його первісному стані). Повернуті продукти, також повинні включати оригінальну упаковку: коробку, в якій ви отримали товар, (якщо товар був відправлений поштою), мішочок, а також, сам товар з прикріпленими оригінальними бірками, Care-картою та чеком. Сумки з будь-якою ознакою зносу, в НЕ товарному вигляді – не будуть прийняті для повернення або обміну. Якщо ваша сумочка має повну упаковку (описану вище), та ще не пройшов термін дії 14 днів, та ви хочете обміняти сумочку на альтернативний розмір або іншу модель, напишіть нам за адресою katekore.ua@gmail.com або в Telegram.

Правом на повернення може скористатися тільки покупець, але не особа, яка отримала виріб у подарунок.

Повернення грошових коштів здійснюється на карту, з якої відбувалася оплата протягом 7 днів після прийому товару в наш офіс.

Покупець має право на обмін або повернення придбаного товару протягом 14 днів з дня передачі товару за умов:

 • збереження оригінальних бірок, маркувань, чека та упаковки;
 • відсутності ознак використання виробу;
 • збереження повної комплектації виробу.

Покупець не має права на обмін або повернення придбаного товару за умов, якщо:

 • товар був виготовлений за індивідуальним замовленням або передзамовлений;
 • товар був придбаний зі знижкою або під час розпродажу;
 • товар не має повної комплектації виробу;
 • товар без оригінальних бірок, маркування та повного комплекту упаковки;
 • товар з ознаками використання виробу;
 • товар, який був у використанні для фото і відео зйомок клієнта;
 • товар, який був доставлений за межі території України (Міжнародна доставка).

По Україні обмін можливий за допомогою послуг “Нова пошта”. При обміні / поверненні виробів витрати на доставку товару (до і від споживача) несе покупець. Якщо ви відправляєте товар на повернення, користуючись послугами компанії “Нова Пошта” переконайтеся, щоб товар був упакований безпечним чином, в тій самій коробці Kate Kore, або коробці потрібного розміру “Нова Пошта” в якій ви його отримали. Переконайтесь, що товар не помнеться, не зламається і буде мати товарний вигляд. Якщо товар буде упакований неправильно, помнеться або втратить товарний вигляд під час вашого повернення – ми будемо зобов’язані відмовити вам в обміні або поверненні товару.

Ви можете зв’язатися з нами, в розділі Contact Us, або ж відправивши нам електронного листа на адресу katekore.ua@gmail.com, або в Telegram  вказавши данні, що стосуються Вашого замовлення (дата покупки і номер замовлення), і відправивши нам фотографію виробу, на якій чітко видно брак.

ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Щоб оформити замовлення, додайте товар у кошик і заповніть анкету замовлення.

Як тільки ваше замовлення буде опрацьовано, ви отримаєте повідомлення на вашу електронну пошту з підтвердженням замовлення.

Відправлення здійснюється через компанію Нова Пошта. Номер накладної з’явиться у вас у додатку Нова Пошта на вашому смартфоні. Також, ви будете проінформовані повідомленням на ваш мобільний телефон компанією Нова Пошта.

Зверніть увагу, що після того, як замовлення було розміщено, ми не можемо вносити зміни в дані замовлення або адресу доставки. Перед покупкою переконайтеся, що всі дані вірні.

Завершуючи оформлення замовлення на нашому сайті, ви повинні ознайомитися та прийняти правила і умови користування нашим сервісом.

Якщо вам потрібна допомога в оформленні замовлення або допомога в пошуку певного товару або моделі, напишіть нам за адресою katekore.ua@gmail.com / Telegram / Instagram

КОШИК

Зверніть увагу, що ваш товар не зарезервований після додавання його у кошик. Після того, як ви почнете процес оформлення замовлення, товар буде зарезервований протягом 10 хвилин, щоб ви змогли завершити покупку.

Всі платежі, зроблені на katekore.com, є безпечними, тому що ми гарантуємо повернення коштів протягом 14 днів з виконанням всіх умов ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІНУ.

ОПЛАТА

Після оформлення та підтвердження вашого замовлення Ви можете оплатити замовлення у будь-який зручний для Вас спосіб:

 • Банківською картою на сайті – Visa / MasterCard / Приват24 / Google Pay / Apple Pay через WayForPay.
 • Готівкою або pos-теміналі в наших точках продажів.
 • Для міжнародних замовлень скористайтеся безпечної оплатою товару через WayForPay.

ЦІНА МІЖНАРОДНИХ ЗАМОВЛЕНЬ

Ціна наших товарів за межами України розраховується відповідно з обмінним курсом між базовою валютою на нашому веб-сайті та місцевою валютою країни призначення в момент розміщення вашого замовлення. Ми залишаємо за собою право регулярно оновлювати такі курси обміну на наш власний розсуд, і ви погоджуєтеся, що такі оновлення можуть вплинути на ціну продукту на Сайті. Оплата буде здійснюватися відповідно до чинного обмінним курсом, в момент розміщення вашого замовлення через наш сайт.

ПОДАРУНКОВІ СЕРТИФІКАТИ

Ви можете придбати подарункові сертифікати на нашому сайті або в Instagram. Номіналом 2000 грн, 2500 грн, 3000 грн, 4000 грн, 5000 грн. Термін дії сертифікату 1 рік. Сертифікат можна використати під час покупки продукції на сайті katekore.com або через замовлення в Instagram. Також, можливе використання сертифікату для Індивідуального замовлення (для подання заявки на індивідуальне замовлення, зверніться до нас в Instagram / Telegram або на пошту katekore.ua@gmail.com).

*Кошти за сертифікат готівкою не повертаються, вони залишаються на сертифікаті. Сертифікат можна використати з доплатою за товар, але сума замовлення не може становити меньше ніж указана сума в сертифікаті.

ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ

Ми пошиємо для вас сумочку протягом 5-14 робочих днів, після оформлення вашого замовлення та внесення оплати. Коли ваше замовлення буде виконано – ми зв’яжемося з вами для уточнення деталей доставки.

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

Ми пропонуємо доставку сервісом Нова Пошта для всіх замовлень по Україні. Вартість доставки розраховується сервісом Нова Пошта в залежності від вашого місця положення, сума доставки складе від 50 до 150 грн.

МІЖНАРОДНА ДОСТАВКА

Ми пропонуємо доставку по всьому світу. Вартість доставки залежить від вашого місцезнаходження та кур’єрської служби. Доставка від 10 до 20 календарних днів коштує від $20 до $40. Якщо ви бажаєте скористатися експрес доставкою та дізнатися вартість доставки в вашу країну – напишіть нам katekore.ua@gmail.com або в Telegram / Instagram

Вартість міжнародної доставки розраховується компанією кур’єрської служби і надається Вам в інформаційному листі Вашого замовлення.

ОБОВ’ЯЗКИ І ПОДАТКИ

Всі замовлення, відправлені за межі України, можуть обкладатися митами та податками.

Зверніть увагу, що мито і податки з продажу не підлягають поверненню через Kate Kore.

ВІДСТЕЖЕННЯ ВАШОЇ ПОСИЛКИ

Посилання на відстеження, буде відправлене вам по електронній пошті або на застосунок Нової Пошти чи Укр Пошти після відправки вашого замовлення. Ви зможете відслідковувати свою покупку на сайті кур’єрської служби.

РОЗРАХУНКОВИЙ ЧАС ДОСТАВКИ

Замовлення, розміщені до 13:00, будуть відправлені протягом 2 робочих днів незалежно від швидкості доставки. Час обробки не включає вихідні або державні свята України та вашої країни.

Міжнародна експрес-доставка: 2-6 робочих днів. Міжнародна НЕ термінова доставка: від 10 до 20 календарних днів.