БУДЬ ЛАСКА, УВАЖНО ПРОЧИТАЙТЕ УМОВИ ОБСЛУГОВУВАННЯ І ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ ПЕРЕД ВИКОРИСТАННЯМ САЙТУ katekore.com. ВАШЕ ВИКОРИСТАННЯ БУДЬ-ЯКОЇ ЧАСТИНИ САЙТУ ОЗНАЯАЄ ВАШЕ ПРИЙНЯТТЯ І ДАЄ ЗГОДУ НА ЦЮ ПОЛІТИКУ ЗБИРАННЯ І ВИКОРИСТАННЯ ВАШОЇ ІНФОРМАЦІЇ КОРИСТУВАЧА ТА ІНШУ ІНФОРМАЦІЮ ВІДПОВІДНО ДО ЦІЄЇ ПОЛІТИКИ.

ОГЛЯД

Цей сайт належить Kate Kore™. Використовуючи наш сайт та/або купуючи наші товари, ви погоджуєтеся з нашими умовами обслуговування, політикою конфіденційності, умовами обробки персональних даних Користувача та повідомленнями. Ці умови поширюються на всіх користувачів сайту.

 • “Сайт” – веб-сайт/інтернет-магазин katekore.com, включаючи всі його підрозділи та сторінки.
 • “Користувач” – будь-яка особа, яка відвідує або використовує сайт.

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ БРЕНДУ

Kate Kore є офіційно зареєстрованою торговою маркою, яка захищена чинним законодавством України та міжнародними нормативно-правовими актами у сфері інтелектуальної власності. Всі права на бренд, логотипи, дизайни та інші інтелектуальні напрацювання належать виключно Kate Kore.

Будь-яке несанкціоноване використання, копіювання або розповсюдження матеріалів Kate Kore є порушенням законодавства і може мати правові наслідки. Ми суворо дотримуємося захисту наших прав та активно боремося з контрафактною продукцією, щоб гарантувати нашим клієнтам високу якість та автентичність кожного виробу.

УМОВИ ОНЛАЙН-МАГАЗИНУ

 • Використовуючи цей сайт, ви підтверджуєте, що досягли повноліття та погоджуєтесь з умовами обслуговування. Продукти не можна використовувати для незаконних цілей або порушувати закони вашої юрисдикції.
 • Ми залишаємо за собою право відмовити в обслуговуванні будь-кому з будь-якої причини в будь-який час. Ви погоджуєтеся не відтворювати, не копіювати, не продавати або використовувати будь-яку частину Сайту та Сервісу без письмового дозволу від нас.
 • З метою продажу та доставки Користувачам замовленого товару наш інтернет-магазин “Kate Kore” просить Користувачів надати персональні дані, необхідні для здійснення зв’язку з Користувачами та доставки замовленого товару.
 • Користувачі мають право відвідувати сторінки нашого інтернет-магазину “Kate Kore” без повідомлення жодних персональних даних до моменту здійснення замовлення товару.
 • Ви можете придбати продукцію Kate Kore тільки для особистого користування, а не для перепродажу.
 • У разі незгоди з умовами політики конфіденційності Користувач повинен припинити використання сайту інтернет-магазину “Kate Kore”.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

 • Компанія Kate Kore™ не несе відповідальності за будь-які помилки, збої або інші проблеми, які можуть виникнути при використанні нашого сайту.
 • У випадку збитків, пов’язаних з використанням нашого сайту або продуктів, компанія Kate Kore™ не несе відповідальності.
 • Ця політика застосовується тільки до сайту інтернет-магазину “Kate Kore”. Інтернет-магазин “Kate Kore” не контролює і не несе відповідальність за сайти третіх осіб, на які Користувач може перейти по посиланнях, доступним на сайті інтернет-магазину “Kate Kore”
 • Ми маємо право змінювати умови обслуговування без попередження, і користувачі повинні періодично їх переглядати.
 • Адміністрація сайту не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються Користувачем сайту інтернет-магазину “Kate Kore”.
 • При втраті або розголошенні персональних даних інтернет-магазин “Kate Kore” інформує Користувача про втрату або розголошення персональних даних

ЗМІНИ ДО СЕРВІСУ І ЦІНАМ

Ціни на нашу продукцію можуть бути змінені без попередження. Ми залишаємо за собою право змінити або припинити дію Сайту та обслуговування в будь-який час без повідомлення.

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Адміністрація сайту ФОП Кореневич Катерина Сергіївна з повагою ставиться до прав відвідувачів. Ми визнаємо важливість конфіденційності особистої інформації. Ця політика конфіденційності встановлює порядок отримання, зберігання, обробки, використання і розкриття персональних даних Користувачів.

Відвідуючи наш сайт, ви погоджуєтеся з цією політикою конфіденційності. Основні положення нашої політики конфіденційності:

 • Ми не передаємо вашу персональну інформацію третім особам.
 • Ми не передаємо вашу контактну інформацію без вашої згоди.
 • Ви самостійно визначаєте обсяг інформації, що розкриває ваші персональні дані.
 • Ми збираємо та використовуємо інформацію від користувачів для поліпшення роботи нашого сайту.
Згода на обробку даних
 • Використання нашого сайту означає згоду користувача на обробку його персональних даних відповідно до політики конфіденційності.
 • З метою продажу та доставки Користувачам замовленого товару наш інтернет-магазин “Kate Kore” просить Користувачів надати персональні дані, необхідні для здійснення зв’язку з Користувачами та доставки замовленого товару.
 • Інтернет-магазин “Kate Kore” отримує персональні дані від Користувача при оформленні замовлення через відповідний розділ магазина.
 • Персональні дані Користувача заповнюються Користувачем при оформленні замовлення через корзину магазина. Обов’язкова для надання послуги інформація позначена спеціальним чином. Інша інформація надається Користувачем на його розсуд.
 • Користувач визнає, що в разі недбалого ставлення самим Користувачем до безпечного зберігання свого логіна і пароля, що дає доступ до його персональних даних, треті особи можуть отримати несанкціонований доступ до облікового запису, персональних і інших даних Користувача. Інтернет-магазин “Kate Kore” не несе відповідальність за збитки, завдані таким доступом.

Ми збираємо наступну інформацію:

 • Технічна інформація, автоматично збирається програмним забезпеченням Сайту під час його відвідування.
 • Персональна інформація, яку надаєте Ви при заповненні форм оформлення замовлення і зворотного зв’язку.
 • Метою збирання і зберігання персональних даних Користувача є забезпечення продажу та доставки замовленого Користувачем товару. Обсяг персональних даних – лише ті, які необхідні для надання послуг з продажу і доставки замовлених Користувачем товарів.
 • Інтернет-магазин “Kate Kore” збирає дані для зв’язку з Користувачем, в тому числі подання відповідного повідомлення про надання послуги, інформування Користувача про наявність товару, підтвердження замовлення, доставки замовлених Користувачем товарів, для зв’язку кур’єрської служби з Користувачем, а також для обробки запитів і заявок від Користувача.
Захист даних
 • Інтернет-магазин “Kate Kore” приймає необхідні організаційні та технічні заходи для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.
 • Адміністрація Сайту здійснює захист інформації, наданої користувачами, і використовує її тільки відповідно до прийнятої Політикою конфіденційності. На Сайті використовуються загальноприйняті методи безпеки для забезпечення захисту інформації від втрати, перекручування і несанкціонованого розповсюдження. Безпека реалізується програмними засобами мережевого захисту, процедурами перевірки доступу, застосуванням криптографічних засобів захисту інформації, дотриманням політики конфіденційності.
 • Ми ніколи не надаємо Вашу особисту інформацію третім особам, крім:
 • Випадків запобігання злочину або нанесення шкоди нам або третім особам;
 • Третіх осіб, які надають нам підтримку і послуги, за допомогою яких Ви отримуєте Ваше замовлення.
 • Інформація, яку надаєте Ви при заповненні форм під час оформлення замовлення і зворотного зв’язку, а також технічна інформація, використовується виключно для поліпшення роботи сайту. Вся контактна інформація, яку Ви надаєте нам, розкривається тільки з Вашого дозволу. Адреса електронної пошти, адреса та номер телефону ніколи не публікується на Сайті і використовується нами лише для зв’язку з Вами.
 • Розкриття персональних даних Користувача проводиться при замовленні Користувачем товарів в інтернет-магазині “Kate Kore”. Зокрема, Користувач погоджується з тим, що інтернет-магазин “Kate Kore” має право передавати персональні дані кур’єрським службам, організаціям поштового зв’язку, операторам електрозв’язку, виключно з метою виконання замовлення Користувача, оформленого на сайті інтернет-магазину “Kate Kore”, включаючи доставку Товару.
 • Персональні дані Користувача можуть бути передані уповноваженим органам державної влади України тільки на підставах та в порядку, встановлених законодавством України.
Зберігання даних
 • Обробка та зберігання персональних даних Користувача здійснюється без обмеження терміну, будь-яким законним способом.
 • Користувачі мають право на доступ, виправлення, видалення та обмеження обробки своїх персональних даних.
Cookies
 • Ми використовуємо файли cookies для поліпшення функціональності сайту та персоналізації контенту.
Зміни до політики конфіденційності
 • Ми маємо право змінювати політику конфіденційності, і користувачі повинні періодично її переглядати.

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Під час відвідування вами Сайту, адміністрації Сайту автоматично стає доступною інформація зі стандартних журналів реєстрації сервера. Сюди включається IP-адреса Вашого комп’ютера (або проксі-сервера, якщо він використовується для виходу в Інтернет), ім’я Інтернет-провайдера, ім’я домену, тип браузера і операційної системи, інформація про сайт, з якого Ви перейшли на Сайт, сторінки Сайту , які Ви відвідуєте, дату і час цих відвідин, файли, які Ви завантажуєте. Ця інформація аналізується нами в агрегованому (знеособленому) вигляді для аналізу відвідуваності сайту, і використовується при розробці пропозицій щодо його поліпшення та розвитку. Зв’язок між Вашою IP-адресою і Вашою персональною інформацією ніколи не розкривається третім особам, за винятком тих випадків, коли цього вимагає законодавство. Технічну інформацію про відвідування Сайту (знеособлену) також збирають встановлені на сайті лічильники статистики.

ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

 • Ця політика конфіденційності інформує вас про підходи сайту до роботи з персональними даними і не створює договірних відносин між власником сайту та користувачем.
 • Всі спори між інтернет-магазином “Kate Kore” та Користувачем з приводу порушення умов політики конфіденційності вирішуються шляхом переговорів, а у разі недосягнення згоди передаються на розгляд до суду. До звернення в суд з позовом у спорах, що виникають із відносин між Користувачем і Адміністрацією сайту, обов’язковим є пред’явлення претензії (письмової пропозиції про добровільне врегулювання спору). Отримувач претензії протягом 10 календарних днів з дня отримання претензії письмово повідомляє заявника претензії про результати розгляду претензії. До цієї політики конфіденційності та відносин між Користувачем і Адміністрацією сайту застосовується чинне законодавство України.

Дякуємо за ваш вибір сумочок Kate Kore. Ваше задоволення має велике значення для нас. Ми пишаємося нашими виробами та гарантуємо їх високу якість. Наші шкіряні вироби виготовлені з ретельно відібраних матеріалів та підлягають суворому контролю на кожному етапі виробництва.

Матеріали та робота: Ми гарантуємо, що наші сумочки виготовлені з високоякісної шкіри та комплектуючих. У разі виявлення дефектів матеріалу або виробництва протягом одного року з дня покупки, ми безкоштовно відремонтуємо або замінимо виріб.

Виробничі дефекти оцінюються в кожному конкретному випадку з дійсним доказом покупки на сайті katekore.com або в одній із наших офіційних точок продажів. Дефекти, представлені протягом 3 місяців використання, будуть розглянуті якомога швидше.

Фурнітура: Ми також гарантуємо якість фурнітури (блискавки, пряжки, застібки, тощо) на наших виробах. У разі поломки або виходу з ладу фурнітури протягом гарантійного терміну, ми здійснимо безкоштовну заміну.

Якщо у вас закінчився термін гарантії на вироби Kate Kore, ви можете звернутися до нас в розділі Contact Us і ми розглянемо вашу заявку на не гарантійний ремонт. Кожна заявка, термін і вартість ремонту розглядається індивідуально.

ВАЖЛИВІ УМОВИ! Гарантія не поширюється на природне зношування шкіри та інших матеріалів, а також на пошкодження, спричинені неправильним доглядом, механічними впливами або недбалістю.

Для збереження гарантії, будь ласка, дотримуйтеся рекомендацій щодо догляду за шкіряними виробами, які додаються до кожної сумочки.

У разі виникнення проблем або питань, будь ласка, зв’яжіться з нами за допомогою контактної інформації, вказаної на нашому сайті. Ми завжди готові допомогти та забезпечити вам найкращий сервіс.

Дякуємо, що обрали Kate Kore!

Якщо з якої-небудь причини ви не задоволені своїм замовленням, або якщо вам прийшли вироби, які не відповідають вашому запиту, ви можете обміняти або повернути придбаний товар протягом 14 днів після дня доставки. Kate Kore прийме повернення товару якщо ваша сумочка має повну упаковку, та ще не пройшов термін дії 14 днів, товар відповідає первісному стану (товарному вигляду).

ЯК ЗДІЙСНИТИ ОБМІН АБО ПОВЕРНЕННЯ

 • Зв’яжіться з менеджером та повідомте про обмін або повернення зручним для вас способом (написавши нам у Telegram / Instagram / Email).

 • Після того, як менеджер підтвердив обмін або повернення, необхідно заповнити форму обміну та повернення, яку менеджер надішле вам.

 • Упакуйте товари на повернення або обмін в оригінальне пакування, щоб запобігти їх пошкодженню під час пересилання. Повернуті продукти, повинні включати: коробку, в якій ви отримали товар (якщо товар був відправлений поштою), мішечок для зберігання, а також, сам товар з прикріпленими оригінальними бірками та картками. Сумки з будь-якою ознакою зносу (в не первинному вигляді) – не будуть прийняті для повернення або обміну. Якщо товар буде упакований неправильно, помнеться або втратить товарний вигляд під час повернення – ми будемо вимушені відмовити вам в обміні або поверненні товару.

 • Відправте упаковані товари за адресою, що вкаже менеджер. По Україні обмін та повернення здійснюється компанією Нова Пошта. ВАЖЛИВО! Послуги за доставки повернення товару сплачує клієнт. Посилка, доставка якої не сплачена, повернеться назад до вас. 

 • Після отримання повернення на наш склад наші менеджери перевірять відповідність товару до вимог описаних вище. У разі спірних моментів, щодо браку товару, він буде переданий на експертизу до виробництва і буде оглянутий нашим технологом, який винесе заключення по товару.

 • Повернення грошей або обмін: Після підтвердження повернення гроші будуть надіслані протягом 5-7 робочих днів. У разі обміну товар буде висланий протягом 5-7 робочих днів за наявності на складі.

Правом на повернення може скористатися тільки покупець, але не особа, яка отримала виріб у подарунок.

Покупець не має права на обмін або повернення придбаного товару за умов, якщо:

 • Товар виготовлений за індивідуальним замовленням не підлягає обміну або поверненню
 • Товар виконаний за передзамовленням не підлягає поверненню (можливий обмін)
 • Неповна комплектація
 • Відсутність оригінальних бірок і маркування
 • Ознаки використання
 • Використання для фото і відео зйомок без узгодження з брендом
 • Міжнародна доставка

Замовлення на сайті

 • Додайте товар у кошик і заповніть форму замовлення (переконайтеся, що всі дані правильні перед оформленням замовлення, оскільки зміни після розміщення не можливі).
 • Після початку оформлення замовлення, товар буде зарезервований лише на 10 хвилин.
 • Після обробки замовлення, ви отримаєте підтвердження на електронну пошту.
 • Завершуючи замовлення, ви погоджуєтеся з правилами та умовами користування сервісом.

Оплата

 • Банківські карти: Visa, MasterCard, Приват24, Google Pay, Apple Pay через WayForPay.
 • Готівкою або POS-терміналом у точках продажу.

Доставка

 • Відправлення здійснюється компанією Нова Пошта (по Україні та в деякі європейські країни).
 • Номер накладної буде доступний у додатку Нова Пошта або повідомленням на телефон/електронну пошту.

За допомогою в оформленні замовлення або пошуку товару звернітся до нас.

Міжнародні замовлення

 • Вартість товарів за межами України розраховується за поточним обмінним курсом.
 • Оплата здійснюється за обмінним курсом на момент розміщення замовлення.
 • Ціни не включають міжнародні податки та митні збори, тому ваша доставка може потребувати додаткових витрат відповідно до законодавства країни призначення. Усі замовлення доставляються без попередньої сплати мит. Це означає, що ваше замовлення може обкладатися податками або митами, які стягуються місцевою митницею. Усі ціни на сайті вказані без додаткових комісій. Зверніть увагу, що податки та мита не повертаються, навіть якщо ви відмовитеся від свого замовлення після його відправлення.

Подарункові сертифікати

 • Придбати онлайн або фізичний сертифікат можна на сайті, Instagram або Telegram (номінали від 2000 грн, термін дії 1 рік).
 • Сертифікат можна використовувати на сайті або для індивідуального замовлення.
 • Кошти за сертифікат не повертаються. Якщо товар коштує менше ніж сума сертифікату то решта згорає.
 • Сертифікат можна використати з доплатою за товар, але сума замовлення не може бути меншою за номінал сертифіката.
 • Кошти за сертифікат готівкою не повертаються, вони залишаються на сертифікаті.
 • У разі повернення товару, придбаного за сертифікат, сума повернення буде зарахована на сертифікат.
 • Сертифікат не можна використовувати для отримання готівки.
 • Сертифікат не може бути використаний після закінчення терміну його дії.
 • У разі втрати або крадіжки сертифіката, він не підлягає відновленню або компенсації.
 • Сертифікат не може бути використаний для оплати доставки або інших додаткових послуг.

Передзамовлення

 • Виготовлення займає 3-14 робочих днів після оформлення та оплати замовлення.
 • Після виконання замовлення ми зв’яжемося з вами для уточнення деталей доставки

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

Ми здійснюємо доставку сервісом Нова Пошта. Вартість доставки розраховується компанією Нова Пошта залежить від вашого місцезнаходження.

МІЖНАРОДНА ДОСТАВКА

Ми доставляємо по всьому світу. Вартість і термін доставки залежать від кур’єрської служби та вашого місцезнаходження:

 • Стандартна доставка через Укрпошта (10-20 днів) – від $20 до $50.
 • Експрес-доставка Нова Пошта (5-14 днів) – для розрахунку доставки зверніться до нас.

ПОДАТКИ ТА МИТО

Ціни не включають міжнародні податки та митні збори, тому ваша доставка може потребувати додаткових витрат відповідно до законодавства країни призначення. Усі замовлення доставляються без попередньої сплати мит. Це означає, що ваше замовлення може обкладатися податками або митами, які стягуються місцевою митницею. Усі ціни на сайті вказані без додаткових комісій.

Зверніть увагу, що податки та мита не повертаються, навіть якщо ви відмовитеся від свого замовлення після його відправлення.

ВІДСТЕЖЕННЯ ВАШОЇ ПОСИЛКИ

Посилання для відстеження буде надіслано вам електронною поштою або в застосунок Нової Пошти/Укрпошти після відправки.

ТЕРМІНИ ДОСТАВКИ

Замовлення, розміщені до 13:00, будуть відправлені протягом 3 робочих днів. Час обробки не включає вихідні дні та державні свята.